यहाँबाट सिकौं अंग्रेजीमा लेख्न

अंग्रेजी, अर्न्तराष्ट्रिय भाषा यसको महत्व हामी जस्ता कम विकसित मुलुकका मानिसका लागि निक्कै महत्वको हुन्छ। नेपालीमा बोले गरेका काम भन्दा अंग्रेजीमा बोलेका लेखेका कुराले महत्व पाउँछ। त्यसो त विभिन्न अवसरहरु पनि अंग्रेजी जान्नेका लागि नै बढि उपलब्ध हुन्छन्। त्यसैले स्कुले उमेर देखी नै अभिभावकहरु अंग्रेजीमा बोल्न सिकाउँछन् अनि अंग्रेजी माध्यमका विद्यालयमा पढाउँछन् छोराछोरीलाई। बोल्न साथै लेख्न र व्यवहार गर्नका लागि माध्यम भाषाको रुपमा अंग्रेजी प्रयोग गर्नेहरुको महत्व र प्राथमिकता धेरै देखेर पनि होला अभिभावक अंग्रेजी भाषामा छोराछोरीले गाली गरे पनि गौरव नै मान्छन्। हुन पनि अंग्रेजी भाषाको ज्ञान भएन भने नेपाल जस्तो कम विकसित मुलुकका मानिसका लागि जिन्दगी निक्कै गाह्रो हुन्छ। त्यसैले अंग्रेजी लेख्ने र बोल्ने अभ्यास सानो तहको कक्षा देखी नै गर्नु आवश्यक मानिएको हुन्छ। यसखालको आवश्यकतामा तपाइँलाई साथ दिनका लागि विभिन्न निशुल्क वेबसाइट तथा अनलाइन टूलहरु रहेका छन्।

01-writing-in-english-free-guide-to-write-in-english-daily-writing-tips-free-tipos-to-meke-your-english-better

अंग्रेजीमा लेख्नका लागि सिकाउने एउटा सहयोगी माध्यम हो डेलि राइटि टिप्स। दैनिक अंग्रेजी लेखनका बारेमा जानकारी प्रस्तुत गरेर यो वेबसाइटले तपाइँलाई अंग्रेजीमा लेख्नका लागि दक्ष बनाउँछ। तपाइँ आफ्नो अंग्रेजी लेखाइलाई सुधार गर्न चाहनुहुन्छ या कुन शब्दहरु कहाँ र कसरी प्रयोग गर्नुपर्छ त्यसबारे जान्न चाहनुहुन्छ। ती सबै विषय जो अंग्रेजी लेखाइसँग सम्बन्धित छन् त्यसबारे तपाइँलाई जानकार गराउने छ यो वेबसाइटले।

यसमा तपाइँले आफ्नो अंग्रेजी लेखन क्षमताको प्रयोग गरेर कसरी पैसा कमाउन सक्नुहुन्छ देखी लिएर कस्तो खालको लेखन क्षमता कसरी बढाउने त्यसको सम्पूर्ण जानकारी पाउन सक्नुहुन्छ। यसमा तपाइँले आफ्नो शब्दभण्डार साथै अंग्रेजी क्षमताको जाँच पनि निशुल्क गर्न सक्नुहुन्छ। यसबाहेक यसमा तपाइँलाई अंग्रेजी व्याकरण, लेखन शैली सबै सिकाइन्छ। यदी तपाइँ आफ्नो अंग्रेजी लेखन क्षमता बढाउन चाहनुहुन्छ भने यो वेबसाइटको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। वेबसाइटमा जानका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस्।

Loading...

2 thoughts on “यहाँबाट सिकौं अंग्रेजीमा लेख्न

 • August 26, 2013 at 3:24 am
  Permalink

  mast 6 bro………. maile ta abcd sike aba aru sikdai 6u. thnks hai……..

  Reply
  • August 26, 2013 at 4:05 am
   Permalink

   You are Mostly Welcomed Jiban Bro….

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *